Alveva.lt

Nuotekų išvežimas

Nuotekos siurbiamos ir išvežamos iš kanalizacinių šulinių, valymo įrenginių, lauko ir biotualetų, užsemtų rūsių, riebalų gaudyklių ir.t.t Nuotekos išvežamos 5, 7, 8, 10 ir 11 m3 asenizaciniais automobiliais. Atstumas nuo objekto iki automobilio gali būti iki 50 m. Visos surinktos nuotekos priduodamos į centrines ir pagrindines nuotekų valyklas.

Dalintis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Paslaugos aprašymas

Nuotekos siurbiamos ir išvežamos iš kanalizacinių šulinių, valymo įrenginių, lauko ir biotualetų, užsemtų rūsių, riebalų gaudyklių ir.t.t  Nuotekos išvežamos 5, 7, 8, 10 , 11 ir 13  m3 asenizaciniais automobiliais. Atstumas nuo objekto iki automobilio gali būti iki 50 m. Visos surinktos nuotekos priduodamos į centrines ir pagrindines nuotekų valyklas, gausite tai patvirtinantį dokumentą.

Tirštoms nuotekoms surinkti (pavyzdžiui, iš lauko tualetų arba buitinių nuotekų valymo įrenginių), dažniausiai naudojame hidrodinaminius-vakuuminius automobilius. Ši technika turi galingus vakuuminius siurblius, o plovimo funkcija leidžia plauti įtekėjimo ir ištekėjimo vamzdžius, padeda išardyti ir suskystinti tirštus teršalus, kurie surenkami ir išvežami tuo pačiu sunkvežimiu.

Atsiliepimai

Ką apie mus kalba klientai