Alveva.lt

Apie mus

Apie mus

Alveva

UAB Alveva – įmonė užsiimanti asenizacija, nuotekų išvežimu, vamzdynų valymu, riebalų gaudyklių aptarnavimu. Dirbame Vilniuje ir Kaune, bei pagal susitarimą kituose miestuose ir rajonuose. Visada stengiamės , kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas. Tai padeda pasiekti kokybiškai atlikta paslauga bei kiekvienam prieinama kaina. Įmonėje suburtas darnus, profesionalus, visada maloniai bendraujantis personalas, sugebantis išspręsti sudėtingiausiais savo srities užduotis. Operatyvus ir kokybiškas paslaugų atlikimas įtakoja pastovų klientų skaičiaus didėjimą. Kiekvienam klientui pateikiame sąžiningą ir individualiai paskaičiuotą kainą atsižvelgiant į nuotekų kiekį, atstumą bei mūsų užimtumą.

Patirtis

Turime sukaupę
daugiau nei 10-ies metų patirtį

Visada stengiamės, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas. Tai padeda pasiekti kokybiškai atlikta paslauga bei kiekvienam prieinama kaina.

Kokybiškam aptarnavimui turime visas priemones: techniškai tvarkingus bei manevringus asenizacinius automobilius, aukšto slėgio plovimo įrangą, visada malonų personalą, ilgametę patirtį turinčius vairuotojus ir lankstų darbo grafiką. Kiekvienam klientui pateikiame sąžiningą ir individualiai paskaičiuotą kainą atsižvelgiant į atstumą, nuotekų kiekį bei mūsų užimtumą.

Apie mus

Paprasta užsisakyti

Užsisakykite mūsų paslaugas
su 4 žingsniais

ArrowWhite
ArrowWhite
ArrowWhite

Pasirinkite

Pasirinkite savo norimą
paslaugą iš mūsų siūlomo asortimento!

Išsiųskite

Užpildykite mūsų paraišką
ir vienu mygtuko paspaudimu išsiūskite ją!

Konsultacija ir apmokėjimas

Gaukite mūsų konsultaciją apie savo išsirinktą paslaugą ir apmokėkite savo pasirinktu būdu!

Atvykimas

Gavę apmokėjima susisieksime
su jumis ir atvyksime į jūsų iškvietimo vietą!

Atsiliepimai

Ką apie mus kalba klientai